Dovanų idėjos Mamos dienos proga

Pasveikinkime savo Mamas, parodykime, kad jas mylime ir rūpinamės, nepamiršdami svarbios šventės – Mamos dienos – ir kad esame dėkingi už daugelį bemiegių naktų ir keletą rūpesčio raukšlelių veide. Paruošėme keletą dovanų idėjų Jūsų mieloms Mamoms, kurias padovanoti galite dabar, o pasinaudoti vėliau, kai bus suvaldytas viruso pavojus. Lauksime Jūsų Mamos Lietuvoje prie jūros!

Ką dovanoti ir kaip nustebinti MAMĄ? Štai keletas idėjų.

Ko mūsų visų MAMOS nusipelnė labiausiai? Ogi pasilepinti ir pailsėti! Todėl dovana numeris vienas – SPA procedūros!

Nusivežkite savo MAMĄ į Palangos kurortą, kuriame ji galės ilsėtis į valias, lepintis grožio ir sveikatinimosi ritualais visą savaitgalį!

Visai-Thago-kosmetikai-10-nuolaida

MAMOS diena – puiki proga jas apdovanoti ne tik nuoširdžiu rūpesčiu, bet ir išskirtinėmis dovanomis, kurios bus vertingos ir naudingos sveikatai!

Profesionali SPA kosmetika, kuri padeda odai natūraliai, lengvai ir efektyviai įsisavinti jūrinius ingredientus, kurie suteiks norimą rezultatą.

THALGO kosmetikos išskirtinumas – jūrinės kilmės ingredientai. Vienas didžidžiausių šiuolaikinės kosmetikos iššūkių yra aktyviųjų ingredientų įsiskverbimas į odą ir tobulas jų įsisavinimas ląstelėse, kad pasiekti norimą rezultatą. Būtent tai ir yra didžiausias jūrinės kosmetikos veikliųjų medžiagų stiprioji pusė. Thalgo turi atsakymą kiekvienai moteriai, norinčiai išsaugoti nuostabią odą. Dovanokit savo MAMAI poilsį, sveikatą, pramogas ir laiką kartu!