Kaip saugoti ir puoselėti rankų odą?

Vanagupės SPA ekspertų patarimai

Šiuo metu daugiau nei įprastai dėmesio skiriant rankų plovimui, jų dezinfekavimui, specialistai pastebi ir pirmąsias su tuo atsirandančias rankų odos problemas – pažeidus hidrolipidinį barjerą oda perdžiūsta, skilinėja, rausta, gali atsirasti žaizdelių.

Kuo mes rizikuojame? Galime pažeisti savo rankas ir prasidės jų ankstyvas senėjimo procesas. Jei norite, kad jūsų rankos būtų gražios visus metus, vadovaukitės grožio gidu, kurį parengė viešbučio „Vanagupė“ kosmetologė Emilija.

Norėdami atrasti naujų ir vertingų patarimų, Jūsų kūno puoselėjimui bei grožiui pirmieji, užsisakykite naujienlaiškio prenumeratą:

3 svarbiausi specialistų patarimai

Prauskite
Rankų plovimas yra pirmas svarbus rankų priežiūros ritualo žingsnis. Kiekvieną kartą plaudami rankas, nepamirškite jų nusausinti, kad vanduo neišsausintų jūsų odos.  Renkantis muilą, atsižvelkite į rankų odos būklę – jei ji linkusi sausėti, vertėtų rinktis drėkinančių savybių turinčius muilus, jei oda normali puikiai tiks įprastinis rankų muilas.

Drėkinkite
Tai kokia gi yra gražių rankų paslaptis? Drėkinimas, drėkinimas, drėkinimas! Jūsų rankų kremas turi būti ištikimiausias jūsų draugas. Juo reikėtų teptis, kada tik jaučiate poreikį, kad apsaugotumėte hidrolipidinį sluoksnį – natūralią odos apsaugą. Jis turi maitinti, drėkinti ir apsaugoti.

Šveiskite
Jums patinka naudoti kūno bei veido šveitiklius, tačiau jūsų rankoms taip pat reikia šveitimo. Vieną ar du kartus per savaitę naudokite rankų šveitiklį, kuris sukurtas jautriai odai, padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir paruošia odą priimti naudinguosius maitinamojo kremo ingredientus.

Rekomenduojame:

Thalgo SPA kosmetikos produktai

THALGO išskirtinumas – jūrinės kilmės ingredientai. Vienas didžidžiausių šiuolaikinės kosmetikos iššūkių yra aktyviųjų ingredientų įsiskverbimas į odą ir tobulas jų įsisavinimas ląstelėse, kad pasiekti norimą rezultatą. Būtent tai ir yra didžiausias jūrinės kosmetikos veikliųjų medžiagų stiprioji pusė. Jūrinių veikliųjų ingredientų pranašumas yra išskirtinis dėl jų biologinio panašumo mūsų vidinei aplinkai. Todėl mūsų oda natūraliai, lengvai ir efektyviai įsisavina jūrinius ingredientus, o šie suteikia norimą rezultatą.

Thalgo turi atsakymą kiekvienai moteriai, norinčiai  išsaugoti nuostabią odą!