Coworking erdvė

Poilsis ir darbas – jūros ir gamtos apsuptyje

Viešbučio Vanagupė darbo erdvės, skirtos tiems, kam dirbti namuose per ankšta ar trūksta įkvepiančios aplinkos. Dirbdami mūsų viešbučio aplinkoje galite būti tikri, kad Jūsų niekas neblaškys ir galėsite koncentruotis į savo darbą. Apie visa kita – pagalvota ir viskuo pasirūpinta.

Coworking erdvės skirtos efektyviam darbui, šios erdvės tinka asmenims, kurių pagrindiniai darbo įrankiai – kompiuteris ir internetas. O poilsio ir susitikimų erdvė Lobby barre, puiki vieta naujų verslo ryšių mezgimui.

Ieškote darbo stalo susiplanuoti būsimiems projektams? Atvykstate iš kito Lietuvos miesto, ir Jums reikalinga funkcionali erdvė darbui?

Coworking erdvės – idealus pasirinkimas verslininkams, laisvai samdomiems ekspertams, startuoliams, IT kompanijoms ir mažiems verslams. Darbas tokiose erdvėse ne tik patogus, bet ir efektyvus.

Čia viskuo pasirūpinta, o supanti aplinka leidžia visą dėmesį skirti savo darbui ir užsibrėžtiems tikslams. Susitikimų kambariai, niekada nesibaigianti kava bei arbata, saugumas, personalo paslaugos, stovėjimo aikštelės, poilsio paslaugos ir viskas, ko tik gali prireikti, skirta sklandžiam darbui, nesukant galvos dėl smulkmenų.

Pilnai aprūpinta darbo vieta su visais patogumais:

🔶 Laisva darbo vieta;
🔶 Neribotas darbo laikas (24/7);
🔶 Poilsio zona Lobby bare;
🔶 Internetas;
🔶 Dokumentų spausdinimas/skenavimas;
🔶 Daiktų saugojimo vieta;
🔶 Kava, arbata ir užkandžiai užsakymo paslauga

Visi patogumai Jūsų poilsiui ir laisvalaikiui:

🔶 Apgyvendinimo paslauga;
🔶 Baseinų ir pirčių erdvės;
🔶 SPA centro paslaugos;
🔶 Sporto klubo paslaugos;
🔶 Aptarnaujantis personalas;
🔶 Lauko teniso ir krepšinio erdvės;
🔶 Dviračių nuoma;
🔶 Nemokama aikštelė automobiliams.

Gaukite pasiūlymą

Konferencijų centro paslaugų vadybininkė – Edita Paukštė

Tel. +370 650 99582
El.p. groupsales@vanagupe.lt

Bendraukime: