Darbo erdvė

Viešbučio Vanagupė darbo erdvės, skirtos tiems, kam dirbti namuose per ankšta ar trūksta įkvepiančios aplinkos. Dirbdami mūsų viešbučio aplinkoje galite būti tikri, kad Jūsų niekas neblaškys ir galėsite koncentruotis į savo darbą. Apie visa kita – pagalvota ir viskuo pasirūpinta.

Darbo vietos nuoma viešbučio paruoštose erdvėse – idealus pasirinkimas verslininkams, laisvai samdomiems ekspertams, startuoliams, mažiems verslams. Darbas tokiose erdvėse ne tik patogus, bet ir efektyvus. Čia viskuo pasirūpinta, o supanti aplinka leidžia visą dėmesį skirti savo darbui ir užsibrėžtiems tikslams. Susitikimų kambariai, niekada nesibaigianti kava bei arbata, saugumas, personalo paslaugos, stovėjimo aikštelės, foto studijos ir viskas, ko tik gali prireikti, skirta sklandžiam darbui, nesukant galvos dėl smulkmenų.

Intensyvi darbo savaitė? Ieškote darbo stalo susiplanuoti būsimiems projektams? Atvykstate iš kito Lietuvos miesto, ir Jums reikalinga jauki erdvė susitikimui?

Privati darbo erdvė skirta efektyviam darbui, kuri tinka asmenims, kurių pagrindiniai darbo įrankiai – kompiuteris ir internetas. O poilsio ir susitikimų erdvė Lobby barre, puiki vieta naujų verslo ryšių mezgimui.

Pilnai aprūpinta darbo vieta su visais patogumais:

🔶 Laisva darbo vieta;
🔶 Neribotas darbo laikas (24/7);
🔶 Poilsio zona Lobby bare;
🔶 Internetas;
🔶 Dokumentų spausdinimas/skenavimas;
🔶 Daiktų saugojimo vieta;
🔶 Apgyvendinimo paslauga;
🔶 Sporto klubo paslaugos;
🔶 Aptarnaujantis personalas;
🔶 Laisvalaikio erdvės;
🔶 Nemokama aikštelė automobiliams.

Darbo vietos nuoma Palangoje

Kainos

Viešbučio svečiamsNemokamai
Darbo vieta 1 valandai7,00 €
Darbo vieta dienai15,00 €
Darbo vieta trims dienom30,00 €
Darbo vieta penkioms dienom 50,00 €