Odos priežiūros ritualas ryte puikiai nuotaikai ir gražiai odai

Vanagupės SPA ekspertų patarimai

Daugelis turime savo ryto ritualus, ir manome, kad rytinė priežiūra yra kažkas, apie ką moterys žino ir atlieka nuosekliai ir sąžiningai kiekvieną rytą. Bet jūs klystate! Štai kodėl visada yra gera mintis peržiūrėti pagrindinius ryto priežiūros principus. Jei tokiu būdu palepinsite savo odą kiekvieną rytą, netrukus pamatysite pranašumus veidrodyje ir tokiu, kokiu jaučiatės.

Pasinaudok proga SPA kosmetiką įsigyti PIGIAU! Su kodu: spa10 GAUK 10% nuolaidą! Įsigyk dabar ir kosmetiką atsiimk artimiausiame DPD paštomate.

Norėdami atrasti naujų ir vertingų patarimų, Jūsų kūno puoselėjimui bei grožiui pirmieji, užsisakykite naujienlaiškio prenumeratą:

Pagrindiniai ryto odos priežiūros principai

Nuplauname veidą. Galite pamanyti, kad tai savaime suprantama, tačiau daugelis moterų šį žingsnį praleidžia. Ir vis dėlto tai labai svarbu. Naudokite pieno valiklį, putas ar kitą prausiklį – viskas priklauso nuo jūsų. Svarbiausia yra švari oda.

Tonizuojame veido odą. Kai nuplauname Odos nešvarumus, tonizuojamasis losjonas padeda užbaigti odos valymo procesą, pašalindamas užsilikusius nešvarumus. Pasirinkite jūsų Veido Odos tipui tinkamą losjoną. Tonikas paruošia jūsų odą kremui, kuris gali prasiskverbti dar giliau ir veikti efektyviau.

Rekomenduojame:

Nepamirštame serumo. Ypač šiuo metų laiku, po žiemos paprastai oda tiesiog pati prašo būti atgaivinama. Priklausomai nuo jūsų odos tipo, yra įvairių tipų serumų. Būtinai pasirinkite tinkamą. Serumas visada naudojamas kartu su kremu, taip sustiprindami vienas kito  poveikį. Serumą tepame pirštų galiukais, ne medvilnine vata.

Galiausiai – kremas. Kremą rinkitės priklausomai nuo norimo efekto: drėkinančio, maitinančio ir pan. Būtina naudoti jūsų Odos tipui tinkamą kremą. Gerai prižiūrėta oda geriau apsaugoma su kasdienių dirgiklių, tokių kaip oro tarša, kondicionavimas, vėjas, saulė ir stresas.

Rekomenduojame:

Maži dalykai, kuriuos atlikdamos, jausite didelį skirtumą

  • Gerkite vandenį! Kas gali būti paprasčiau? Ir vis dėlto geriamojo vandens nauda yra didžiulė. Gerkite daugiau vandens ir tikriausiai gersite mažiau kavos – tai dar vienas patarimas, kaip turėti skaistesnę odą.
  • Miegokite pakankamai! Tyrimai aiškiai rodo, kad kokybiškas ir pakankamas miegas (7 ar 8 valandas) teigiamai veikia odą. Ji tampa švytinti ir skaisti.
  • Būkite drausmingos! Tinkami odos priežiūros ritualai, kartojami diena iš dienos daro didžiulį skirtumą. Norint suformuoti naują įprotį reikia 21 dienos. Būkite drausmingi atlikdami savo rytinį ritualą ir pastebėsite skirtumą.
  • Nenuolaidžiaukite sau! Kartais, kai ryte labai skubame gali kilti pagunda drėkinti veidą, prieš tai jo neplaunant. Nedaryk šios klaidos! Skirkite keletą minučių tinkamai paruoštų odą prieš pasitepant kremu.
Visai-Thago-kosmetikai-10-nuolaida