Poilsis pajūryje DVIEM – 405 €

Prabangi viešbučio aplinka, nukelia už tūkstančių kilometrų

Kas gali būti geriau, nei rudeniškas SPA poilsis su mylimu žmogumi? Leiskitės į trumpas atostogas ir pasilepinkite SPA poilsio malonumais skirtais tik Jums dviem. 3 nakvynės – 405 €. Pasiūlymas galioja: 2020.10.01 – 2020.11.30

Į Jūsų romantišką poilsį įskaičiuota:


Rezervuoti galite ir reservation@vanagupe.lt ar 8 460 41199

Poilsis ir pramogos viešbutyje „Vanagupė“

  • Vandens pramogos lauko ir vidaus baseinuose
  • Skanus maistas restorane ir lauko terasoje
  • Daugiau nei 100 masažų ir kitų procedūrų
  • Teniso aikštelė
  • Krepšinio aikštelė
  • Sporto salė
  • Dviračių nuoma
  • Laisvalaikio erdvės
SPA masažai Palangoje Vanagupė

Praturtinkite poilsį naujais pažinimais bei pramogomis

Palangos mieste itin daug gražių, natūraliai gamtos suformuotų lankytinų vietų. Miestas turtingas tiek savo istorija, tiek architektūra, dėl ko miesto svečiai Palangą pamilsta iš karto. Čia Jūsų laukia lankomiausios vietos: žymūs bei istoriniai pastatai, gamtos paminklai, muziejai, žaliuojantys parkai, visada vasariškas paplūdimys pramogos bei nepamirštami įspūdžiai. Rekomenduojame:

Viešbučio poilsiautojų atsiliepimai

Ačiū už nuostabų savaitgalį praleistą jūsų viešbutį! Mėgavomės viskuo: pusryčiais su šampanu :), patogiu kambariu, puikiu sveikatingumo centru! Ir žinoma viskas būtų neįmanoma be jūsų malonaus ir profesionalaus personalo! Tad dar kartelį dėkojame ir tikimės sugrįšti! Rasa ir Paulius.

Atsiliepimai apie Vanagupės viešbutį - Rasa Laukytė
Rasa Laukytė

Praleidome ilgąjį savaitgalį šiame viešbutyje,viskas nuo atvykimo iki išvykimo buvo tobula:administratorės ir visas personalas visuomet su šypsena,geranoriški, visais klausimais padės bet kuriuo paros metu,maistas skanus, įvairus, šviežias, aptarnavimas tiek kavinėj,tiek kambarinių,tiek SPA darbuotojų be prielaištų. Kambarys labai erdvus ir jaukiai įrengtas. Ačiū viešbučio šeimininkams ir visam personalui už puikiai praleistą laiką.Būtinai sugrįšime ir parekomenduosime kitiems.Jūs verti geriausio įvertinimo!

Atsiliepimai apie Vanagupės viešbutį - Rasa Laukytė - Jolita Mazeliauskienė
Jolita Mazeliauskienė