SPA poilsis pajūryje su ŠEIMA – 185 €

Pasilepinkite poilsiu su visa šeima!

Puiki galimybė norintiems pakeisti aplinką – savaitgalis pajūryje! Poilsį ŠEIMAI (2 suaugę ir 1 vaikas) su vakariene, neribotomis vandens pramogomis šiltuose baseinuose ir pirtyse dabar galite įsigyti – TIK UŽ 185 €. Pasiūlymas galioja iki 2020-02-29

Nepraleiskite tokios progos, nes Jūsų ŠEIMOS laukia:

  • Erdvūs, šeimoms pritaikyti kambariai
  • Visos šeimos vakarienė restorane
  • Neribotas apsilankymas baseinų bei pirčių erdvėje
  • Vaikų žaidimų erdvė
  • Skanūs, sotūs ir sveikuoliški pusryčiai
  • Priemoka už vieną papildomą vaiką – 25 €

Daugiau informacijos el. p. reservation@vanagupe.lt arba tel. 8 460 41199

Viešbučio poilsiautojų atsiliepimai

Ačiū už nuostabų savaitgalį praleistą jūsų viešbutį! Mėgavomės viskuo: pusryčiais su šampanu :), patogiu kambariu, puikiu sveikatingumo centru! Ir žinoma viskas būtų neįmanoma be jūsų malonaus ir profesionalaus personalo! Tad dar kartelį dėkojame ir tikimės sugrįšti! Rasa ir Paulius.

Atsiliepimai apie Vanagupės viešbutį - Rasa Laukytė
Rasa Laukytė

Praleidome ilgąjį savaitgalį šiame viešbutyje,viskas nuo atvykimo iki išvykimo buvo tobula:administratorės ir visas personalas visuomet su šypsena,geranoriški, visais klausimais padės bet kuriuo paros metu,maistas skanus, įvairus, šviežias, aptarnavimas tiek kavinėj,tiek kambarinių,tiek SPA darbuotojų be prielaištų. Kambarys labai erdvus ir jaukiai įrengtas. Ačiū viešbučio šeimininkams ir visam personalui už puikiai praleistą laiką.Būtinai sugrįšime ir parekomenduosime kitiems.Jūs verti geriausio įvertinimo!

Atsiliepimai apie Vanagupės viešbutį - Rasa Laukytė - Jolita Mazeliauskienė
Jolita Mazeliauskienė