Šv. Valentino dienos pasiūlymas DVIEMS

Pasilepinkite romantišku SPA poilsiu!

Artėjančios meilės dienos proga nudžiuginkite savo antrąsias puses ir pasidovanokite sau išskirtinį romantiško poilsio savaitgalį! Kambario ramybė, miško tyla, SPA ir vandens malonumai bei romantiškasis Princesių baseinas – tobulas laikas dviem… Specialus Šv. Valentino dienos pasiūlymas poroms – TIK UŽ 199 €. Pasiūlymas galioja iki 2020-02-29

Į Jūsų romantišką poilsį įskaičiuota:

  • Viena nakvynė stardartiniame kambaryje
  • SPA masažas JAI (30min.)
  • SPA masažas JAM (30min.)
  • Apsilankymas Princesių baseine
  • Neribotas apsilankymas baseinų bei pirčių erdvėje
  • Skanūs, sotūs ir sveikuoliški pusryčiai

Daugiau informacijos el. p. reservation@vanagupe.lt arba tel. 8 460 41199

Viešbučio poilsiautojų atsiliepimai

Ačiū už nuostabų savaitgalį praleistą jūsų viešbutį! Mėgavomės viskuo: pusryčiais su šampanu :), patogiu kambariu, puikiu sveikatingumo centru! Ir žinoma viskas būtų neįmanoma be jūsų malonaus ir profesionalaus personalo! Tad dar kartelį dėkojame ir tikimės sugrįšti! Rasa ir Paulius.

Atsiliepimai apie Vanagupės viešbutį - Rasa Laukytė
Rasa Laukytė

Praleidome ilgąjį savaitgalį šiame viešbutyje,viskas nuo atvykimo iki išvykimo buvo tobula:administratorės ir visas personalas visuomet su šypsena,geranoriški, visais klausimais padės bet kuriuo paros metu,maistas skanus, įvairus, šviežias, aptarnavimas tiek kavinėj,tiek kambarinių,tiek SPA darbuotojų be prielaištų. Kambarys labai erdvus ir jaukiai įrengtas. Ačiū viešbučio šeimininkams ir visam personalui už puikiai praleistą laiką.Būtinai sugrįšime ir parekomenduosime kitiems.Jūs verti geriausio įvertinimo!

Atsiliepimai apie Vanagupės viešbutį - Rasa Laukytė - Jolita Mazeliauskienė
Jolita Mazeliauskienė