Pramogos ir poilsis Palangoje – kaip turiningai praleisti laiką?

Palangos mieste itin daug gražių, natūraliai gamtos suformuotų lankytinų vietų. Miestas turtingas tiek savo istorija, tiek architektūra, dėl ko miesto svečiai Palangą pamilsta iš karto. Palangoje jūsų laukia lankomiausios vietos, žymūs bei istoriniai pastatai, gamtos paminklai, muziejai, žaliuojantys parkai, pramogos bei nepamirštami įspūdžiai.

Aplankykite įspūdingiausias Palangos kurorto vietas!

ARTIMIAUSI RENGINIAI PALANGOJE. Muzikiniai koncertai, pasirodymai, meno parodos ir festivaliai bei daug kitų įdomų renginių skirtų šeimoms ir poroms.

PUIKI TRASA DVIRATININKAMS. Aktyvaus poilsio mėgėjams siūlome išbandyti Palangos mieste esančius dviračių takus, o jei jėgos leis išbandyti ir naują dviračių trasą iki Klaipėdos. Keliaujant dviračiais šiuo maršrutu galima atrasti tikrąjį Lietuvos pajūrį, kraštovaizdis tikrai paliks neišdildomų įspūdžių. Važinėti dviračiais Palangoje itin malonu – jūs turėsite galimybę ne tik pasigrožėti lankytinais objektais, bet ir pasimėgauti nuostabia pajūrio gamta. Vasaros sostinė Palanga vilios Jus savo paplūdimiais, dovanos nepamirštamų saulėlydžių ant jūros tilto, romantišką Meilės alėjos šnabždesį, atvers Gintaro muziejaus paslaptis.

PALANGOS KONCERTŲ SALĖ. Ištisus metus kurorto centre veikiantis naujas kultūros objektas su daugiafunkcine koncertų sale, kurioje pastoviai vykstai įvairūs koncertai, festivaliai, TV projektai, teatro pasirodymai, konferencijos bei kiti renginiai.

PALANGOS GINTARO MUZIEJUS. Grafo Felikso Tiškevičiaus dvare Lietuvos dailės muziejui priklausantis Gintaro muziejus įkurtas 1963 m. rugpjūčio 3 d. Pačiame Birutės parko centre esančiuose didinguose rūmuose įrengtas muziejus – vienas lankomiausių šalyje. Vieną gausiausių pasaulyje gintaro inkliuzų ir unikumų kolekciją turinčiame muziejuje iš viso yra virš 30 tūkst. eksponatų.

BIRUTĖS PARKAS. Jaukus poilsis Palangoje neįsivaizduojamas ne tik be jūros, bet ir be pasivaikščiojimo vienu iš gražiausių parkų Šiaurės Europoje – Birutės parku. Palangos perlu vadinama ši kurorto erdvė kasmet gražinama, kad taptų dar patrauklesnė poilsiautojams. Talentingai suprojektuotas parkas pasižymi didele vaizdų ir nuotaikų įvairove, su meistriškai išvedžiotais takais, aikštelėse įrengtais gėlynais.Birutės parkas yra puiki vieta ramiam ir jaukiam šeimų poilsiui, todėl čia laisvalaikį mielai leidžia tėvai su mažyliais, jaunimas ir vyresni palangiškiai bei svečiai.

ILIUZIJŲ NAMAS „EUREKA“. Unikalūs ir interaktyvūs eksponatai, visame pasaulyje populiarios iliuzijos, įvairios pramogos – visa tai iliuzijų namą „EUREKA“ padaro vieta, kurioje tikrai yra ką pamatyti. Čia ne šiaip muziejus, kur atėjai, pamatei ir išėjai. Čia reikia būti, pramogauti, dalyvauti, tapti ekspozicijos dalimi, kad galėtum viską įamžinti nuotraukose ir pasidalinti tuo su draugais socialiniuose tinkluose. Ne dydžio ar visatos kambarys, ne viesulo tunelis ar trimačiai paveikslai yra mūsų pagrindiniai eksponatai.

SKRYDIS ORO BALIONU. Palanga iš paukščio skrydžio! Ar norėtumėte paskraidyti karšto oro balionu ir pasigrožėti nuostabiomis apylinkėmis. Kelionės vykdomos pajūryje bei pamaryje. Būtina suderinti laiką ir atsižvelgti į oro sąlygas!

PALANGOS KURORTO MUZIEJUS. 2019 m. gruodžio 21 d. Palangos kurto muziejus atvertė naują savo istorijos puslapį – atidaryta interaktyvi nuolatinė muziejaus ekspozicija, lankytojus nukelianti į paslaptingą ir neįtikėtinai įdomų Palangos kurorto istorijos pasaulį.

PALANGOS PASAKŲ PARKAS. Nuo 2016 m. Palangoje veikia lietuviškų pasakų parkas, lankytojus viliojantis ne tik itin jaukia aplinka, žaismingomis skulptūromis, bet ir netradiciniais sprendimais – pasakas čia galima ne tik „pačiupinėti“, bet ir išgirsti.

KAR KAR VAIKŲ ŽAIDIMO AIŠKTELĖ. 2012 metais įrengta vaikams žaidimų aikštelė (šermukšnių g. 1) šalia „Pušyno“ sanatorijos. Vaikų parkas įkurtas vaizdingoje vietoje, arti jūros, šalia dviračių tako. Šiame didžiuliame parke yra daugybė supynių, žaidimų ir mini atrakcionų vaikams. Šiltuoju metų laiku parke veikia kavinė ir yra organizuojami renginukai vaikams. Įėjimas į parką ir naudojimasis žaidimų aikštele, supynėmis bei atrakcionais nemokamas ir vaikams ir jų tėveliams.

PALANGOS JŪROS TILTAS IR BASANAVIČIAUS GATVĖ . Sunku įsivaizduoti Palangą be jūros tilto ir Basanavičiaus gatvės. Kiekvienas poilsiautojas ne kartą praeina šia gatve, nes čia daug kavinių, įvairių pramogų, tai pagrindinė gatvė vedanti link jūros tilto. Tai vieta, traukianti kiekvieną, atvykusį į didžiausią šalies kurortą. Nuo tilto atsiveria nuostabus vaizdas į kopas, gelsvą paplūdimį ir beribius jūros tolius.

JUMP PARK PALANGA. Tai vienintelis pripučiamų batutų parkas ant vandens Palangoje. Įsikūręs nepaprasto grožio vandens telkinyje apsuptas pušyno, keli šimtai metrų nuo Baltijos jūros.

WAKE PARK PALANGA. Tai – pirmasis vandenlenčių parkas Palangoje, įsikūręs patogioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje: vos 3 kilometrai nuo miesto centro.

Pabėkite trumpam, nors kelių dienų poilsiui Palangoje, viešbutyje „Vanagupė“!


Daugiau informacijos: 8 460 41199 arba reservation@vanagupe.lt