Restorano administratorės Dovilės pomėgis puošti gėlėmis

Restorano administratorę Dovilę daugelis svečių sutinka restorane, terasoje ar prie lauko baseino. Ji rūpestinga viešbučio restoranų siela, pasitinkanti ir išlydinti svečius, rengianti vakarus ir puikiai išmananti, ko reikia asmeninei šventei ar solidžiam renginiui. Tačiau nedaugelis žino, kad Dovilė prižiūri ir viešbučio augalus, puošia viešbučio erdves ir kuria nuotaiką elegantiškomis floristikos dekoracijomis.

Dovilė sako, kad pomėgis puošti, dekoruoti gyvais augalais atsiskleidė jau senokai. Tačiau pradėjusi dirbti viešbutyje šiam pomėgiui atsirado daugiau erdvės ir galimybių. ,,Pradžioje stebėjau, kaip profesionalūs dekoratoriai puošia viešbučio erdves renginiams“, – sako Dovilė. ,,Tuomet po truputį pradėjau pati puošti. Dabar jau drąsiau pasiūlau idėjas klientams šventei papuošti. Smagu, nes sulaukiu daug gražių atsiliepimų ir padėkų“.

Šviežios, vietos gėlininkės pristatomos gyvos gėlės, džiugina viešbučio svečius, tačiau Dovilė nesidrovi ir ima viską iš gamtos. Tam itin dosni ir aplinka, kurioje gyvena: pajūrio smilgos, laukų žolynai, aguonos, pavasarį – pumpurai, alyvos.

Vakarais dviračiu važiuoja ir surenka gamtos dovanas. „Kolegos, žinodami, kad visada džiaugiuosi gėlėmis taip pat pasirūpina ir atvažiuodami į darbą atveža tai javų varpų, tai sode užaugintų dekoratyvinių moliūgėlių, tai tik ką pražydusių darželio gėlių“, – džiaugiasi Dovilė.

Dovilė įsitikinusi, kad paprastumas ir elegancija yra svarbiausia, o skoninga dekoracija sukuria nepamirštamą vakarienės nuotaiką.

Viešbučio dovanų kuponai

Nudžiuginkite artimuosius sveikata ir poilsiu prie jūros! Padovanokite jiems poilsį ar kitas pramogas vienoje ramiausių Palangos vietų, viešbutyje „Vanagupė“. Saugiai ir lengvai įsigykite net 12 mėn. galiojančius dovanų kuponus.

Viešbučio dovanų kuponai internetu vanagupe.lt