Pirčių ir baseinų kompleksas

„Vanagupės“ baseinų ir pirčių kompleksas

„Vanagupės” baseinų ir pirčių kompleksas: plaukimo baseinas, sūkurinė vonia, sauna ir garinė pirtis. Pasilepinkite vandens pramogomis!

Sūkurinė vonia – tai daugiau nei maudymasis vonioje. Besimėgaudami sūkurine vonia, pajusite, kaip puikiai galima atsigauti ir pailsėti. Hidroterapija – puikus būdas atsikratyti streso, skausmo, atsipalaiduoti ir iš naujo pajusti harmoniją.

Sauna – švelniu medienos kvapu kvepianti patalpa, kurioje pirties mėgėjai kaitinasi ant medinių suolų. Nuostabi karšto oro terapija. Oro temperatūra – 90ºC.

Garinė pirtis – tai patalpa, kurioje lankytojai guli ant karštų marmuro plytelių, uždengtų rankšluosčiais. Pirtyje kaista tik patalpos sienos, grindys ir gultai. Turkiškoje pirtyje oro drėgnumas yra beveik 100 %, o oro temperatūra yra lygi 40-50 ºC. Pirtyje tvyro lengvas garas, joje labai lengva kvėpuoti.

Plaukimo baseinas: maudynės vandenyje – malonumas ne tik vasaros sezono metu. Vandenyje žmogaus kūno svoris siekia vos kelis kilogramus. Dėl šios neįprastos kūno būsenos, plaukiojimas – labai maloni procedūra. „Vananagupės“ baseino vandens temperatūra  28-29 ºC  – būtent tokia vandens temperatūra yra maloniausia plaukioti. Plaukiojant greitėja kraujo ir medžiagų apykaita, dailinamos kūno linijos.

„Vanagupės“ baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas:

 • Pirmadieniais 14:00 – 21:00
 • Antradieniais – sekmadieniais 09:00 – 21:00
SPA poilsis pajūryje su ŠEIMA viešbutyje Vanagupė

Kainos

Viešbučio svečiamsNEMOKAMAI
Suaugęs20,00 €
Vaikas (iki 4 m.)NEMOKAMAI
Vaikas (nuo 4 m. iki 16 m.)15,00 €
Visos šeimos apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse (2 suaugusieji + 2 vaikai iki 16 m.) 58,00 €

Golden SPA kompleksas

„Golden SPA” baseinų ir pirčių kompleksas: masažinių srovių baseinas, aromaterapinė pirtis, garinė pirtis, ledo kambarys, poilsio kambarys. Pasilepinkite vandens pramogomis! Kompleksas skirtas asmenims nuo 16 m.

Baseinas su masažinėmis sėdimomis zonomis, spalvų terapija. Šalia baseino – poilsio zona su atsiveriančiu vaizdu į pušyną. Atsipalaiduoti ir pailsėti padės puodelis karštos žolelių arbatos.

Aromaterapinė pirtis: garinė pirtelė, drėgmė nėra per daug didelė, su natūralių žolelių kvapais. Padeda kvėpavimo takams, atlieka gydomąsias funkcijas. Šilti gultai ir malonus aromatas atpalaiduoja bei gydo.

Garinė pirtis: tikra garinė pirtis su autentiškais rytietiškais motyvais. Daug garo ir drėgmės, temperatūra iki 60 laipsnių.

Ledo kambarys – puikiai tiks norintiems atvėsti po pirties malonumų. Ledo procedūros gerina kraujotaką, grūdina odą, stiprina imuninę sistemą, kelia nuotaiką bei teikia energijos.  

„Golden SPA“ baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas:

 • Pirmadieniais 09:00 – 21:00
 • Antradieniais 14:00 – 21:00
 • Trečiadieniais – sekmadieniais 09:00 – 21:00
SPA pramogos palangoje

Kainos

Viešbučio svečiamsNEMOKAMAI
Suaugęs 29,00 €

Vienkartinio apsilankymo trukmė 3 val.
Kartu naudojamasi ir „Vanagupė” baseinų bei pirčių kompleksu.
Kompleksas skirtas tik asmenims nuo 16 metų.
Rankšluostis, chalatas ir vienkartinės šlepetės įskaičiuotos į kainą.

Princesių baseinas

Ypatingas Princesių baseinas su grojančia raminančia muzika, jūros druska prisotintu vandeniu, kuriame galima lengvai plūduriuoti, mėgautis šviesų ir spalvų terapija bei kartas nuo karto pasipilančiu lengvu tropiniu lietumi.

Kainos

 • Princesių baseinas – 1 val. – 9,00 € / asm.
 • Princesių baseinas – 30 min. – 7,00 € / asm.
 • Princesių baseinas, užsisakius apsilankymą baseinų ir pirčių kompleksuose ar procedūras – 30 min. – 5,00 € / asm.

Lauko baseinas

Lauko baseinas, 18 metrų ilgio ir  7 metrų pločio, puikiai tiks plaukiojimui. Baseino vanduo – šildomas.  Greta baseino yra jaukių užuovėjų atsipalaiduoti bei atsigaivinti. Aplink baseiną išdėstyti gultai saulės vonioms, o norintiems pasnausti pavėsyje – jauki graikiško stiliaus pastogė.

Viešbučio svečiamsNEMOKAMAI
Suaugusiajam29,00 €
Suaugusiajam lauko baseinai + “Vanagupės” ir “Golden SPA” baseinų-pirčių kompleksai35,00 €
Vaikui ( iki 16 m.)15,00 €
Vaikui (iki 16 m.) lauko baseinai + “Vanagupės” baseinų ir pirčių kompleksas20,00 €
vandens pramogos palangoje šeimai
 • Vienkartinio apsilankymo trukmė 3 val.
 • Vienas rankšluostis, chalatas ir vienkartinės šlepetės įskaičiuota į kainą;
 • Papildomas rankšluostis –  3,00 €, chalatas –  6,00 €, vienkartinės šlepetės – 1,50 €.

Galerija - Pirčių ir baseinų kompleksas