SPA ritualas Jūsų namuose su Thalgo

Vanagupės SPA ekspertų patarimai

Pasilepinti Spa raminamosiomis procedūromis bent kartkartėmis privalome visi, kadangi jos atpalaiduoja ne tik  kūną, bet ir mintis. Nepaisant to, kad dėl karantino SPA centrai uždaryti, SPA procedūrų atsisakyti nebūtina – jas galite perkelti į savo namus. Šiuo įtampos ir nerimo kupinu metu kaip niekada rekomenduojama atrasti laiko sau, atsipalaiduoti ir save palepinti. Turime keletą patarimų, kurie padės atsipalaiduoti, pailsėti ir nuraminti kūną bei mintis.

SPA namuose tikrai įmanomas, tereikia laiko, nusiteikimo, fantazijos ir tinkamų priemonių.

Norėdami atrasti naujų ir vertingų patarimų, Jūsų kūno puoselėjimui bei grožiui pirmieji, užsisakykite naujienlaiškio prenumeratą:

Visai-Thago-kosmetikai-10-nuolaida

Paverskite vonios kambarį jaukiu

Labai svarbu, kad vonios kambarys atrodytų kitaip, tuomet atmosfera tampa šventiškesne, lengviau išlaisvinti mintis ir atpalaiduoti kūną. Prigesinkite šviesas, užsidekite keletą kvapnių žvakių. Įsijunkite raminančią muziką – geriausiai tiks natūralios gamtos. Pasirūpinkite, kad niekas netrukdytų – išjunkite telefono garsą ir pasidėkite jį toliau nuo akių. Pasiruoškite reikiamas priemones: švarius rankšluosčius ir grožio produktus turėkite po ranka, kad nebereikėtų jų ieškoti.

Suminkštinkite odą maudynėmis

Vonios malonumai suteikia didžiulę naudą odai. Šiltas vanduo padės atsipalaiduoti, atvers kūno poras, be to, šilta vonia padeda stiprinti imunitetą, normalizuoja hormonų pusiausvyrą, pagerina kraujotaką ir virškinimą, sumažina raumenų įtampą, gali padėti lėtinti ir senėjimo procesus. Į vandenį įberkite druskos, pieno miltelių arba įmeskite vonios burbulą. Šie produktai ne tik minkština odą, bet ir veikia kaip aromaterapija. Relaksuodami vonioje galite užsidėti veido ir plaukų kaukes. Mes rekomeduojame Thalgo Pieno vonią arba Lagūnos vonios akmenėlius,  Drėkinančią greito poveikio veido kaukę bei Phipil Kingsley Elastingumą ir pusiausvyrą atkuriančią kaukę plaukams su rožėmis ir ličais.

Valykite odą

Lepinantis vonia, o ne dušu, odos valymui labiausiai tinka valomosios putų pavidalo priemonės . Thalgo Arktic dušo putos suteiks ypatingą odos priežiūrą, stiprų drėkinimą ir nepakartojamą kvapą, kuris išliks ir nusišluosčius rankšluosčiu. Prauskitės ilgai, neskubėkite. Šioje stadijoje svarbiausia yra ne tik prausti odą, bet ir ją masažuoti sukamaisiais judesiais – taip atpalaiduosite raumenis.  

Mūsų specialistai rekomenduoja:

Šveiskite kūno odą

Kūno šveitimas stimuliuoja kraujotaką, suaktyvina limfinę sistemą, efektyviai pašalina suragėjusias odos ląsteles ir nešvarumus, skatina ląstelių atsinaujinimą, stangrina ir išlygina odą. Šveitimui naudokite švelnią natūralaus pluošto kempinę arba kūno šveitiklį. Masažuokite lėtai sukamaisiais judesiais bent 10 minučių. Atlikite masažą švelniai. Jeigu šveičiant odą ji paraudonavo, reiškia, kad trynėte odą per stipriai. Odos nuraminimui dar kartą persiplaukite odą. Odos šveitimui rekomenduojame Thalgo Arctic druskos šveitiklį  arba Egzotinės salos šveitiklį.

Sudrėkinkite odą

Odos drėkinimas po vonios ir šveitimo procedūros yra geriausias būdas išsaugoti jos drėgmę.  Kramą ar aliejų įtrinkite dar į drėgną kūno odą masažuojamaisiais judesiais. Neskubėkite, išmasažuokite visą savo kūną. Masažas ir intensyviai drėkinanti priemonė padeda atkurti odos barjerą, ji tampa lygi, elastinga ir Mes rekomenduojame Thalgo Indoceane švelnų kūno kremą arba Manoi maitinantį aliejų.

Mūsų specialistai rekomenduoja: