„Vanagupės“ konferencijų centras pelnytai vadinamas didžiausiu Vakarų Lietuvoje

Kompleksų, kuriuose po vienu stogu komfortiškai telpa ir kurortinės ramybės ieškantys žmonės, ir konferencijų dalyviai, Lietuvoje nėra daug. Viena jų įsikūrusi pajūryje, atokiau nuo triukšmingo miesto gyvenimo, bet lengvai pasiekiamoje vietoje – Vanagupės gatvėje Palangoje.

„Vanagupės“ vardas žinomas ne tik dėl to, kad čia jau daugelį metų iš eilės vasaromis apsigyvena sezonui besiruošianti Lietuvos krepšinio rinktinė. Jau 13 metų tai – bene didžiausias penkiomis žvaigždutėmis pažymėtas paslaugų centras Vakarų Lietuvoje. Anuomet pirmuosius svečius „Vanagupė“ pasitiko kaip viešbutis su nedideliu SPA, o šiandien ji užaugo iki komplekso, kuriame telpa viešbutis, erdvus dviejų aukštų SPA su vidaus ir lauko baseinais ir konferencijų centras, kuriam lygių rasti sunku.

Protingai suplanuotose erdvėse darbo reikalais atvykusių ir kurortinių poilsiautojų srautai netrikdo vieni kitų: komplekse gali būti šimtai lankytojų, tačiau eidami su chalatu po procedūros kostiumuoto vyruko nesutiksite, o verslo pokalbiui netrukdys šėliojantys vaikai.

Konferencijų salių funkcionalumas

„Vanagupės“ konferencijų centras pelnytai vadinamas didžiausiu Vakarų Lietuvoje: devynios Lietuvos upių ir jūros vardais pavadintos salės vienu metu gali priimti iki 650 dalyvių. Didžiausioje, pavadintoje Baltijos jūros garbei, renginius galima organizuoti net pusei tūkstančio dalyvių. Juos, beje, visus pamaitins „Vanagupės“ restorano šefai banketams skirtoje komplekso dalyje – tai ženklus išskirtinumas, nes neretai net ir suradus didelę žmonių grupę talpinančias erdves, vietos pavalgyti tenka ieškoti kitur.

konferencijų centras palangoje

Didžiosios salės gali būti transformuojamos į mažesnes, o tai itin svarbu mokymų ar seminarų dalyviams, ketinantiems dirbti atskirose grupėse. Verslo renginiams ir susitikimams „Vanagupė“ – ideali vieta ne tik dėl savo išskirtinio dydžio erdvių ir patogaus susisiekimo su Klaipėda, Palangos oro uostu ir miesto centru, bet ir dėl itin lanksčių salių galimybių – čia patogiai jaučiasi ir stambios darbinės konferencijos dalyviai, ir nedidelio renginio svečiai, ir į įmonės šventę susirinkusi komanda.

Viena iš salių įrengta kino teatro stiliumi, minkštuose jos krėsluose patogu klausytis ilgų pristatymų, stebėti koncertą ar netgi surengti filmo peržiūrą. O svarbių asmenų ložė – turbūt daugiausia verslo paslapčių žinantis kambarys. Atokiau nuo kitų patalpų įrengtoje erdvėje mėgaujantis stiklu gėrimo ir gėrintis puikiais pajūrio vaizdais, atsiveriančiais pro viršutinio viešbučio aukšto langus, vyksta valdybos posėdžiai ar konfidencialūs susitikimai.

Vieta, kur net darbas virsta poilsiu

„Jeigu nori išties atitrūkti nuo kasdienės nesibaigiančios darbo rutinos, būtina palikti biurą, pakeisti aplinką. Tuomet sustiprėja kūrybiškumas, visai kitomis akimis pažvelgi į daugelį dalykų. Žmonės itin vertina galimybę po įtemptos dienos pasilepinti SPA procedūromis, pirtimis ir neretai darbo kelionę derina su poilsine – po darbų su šeima lieka ilsėtis viešbutyje.“

Ji neslepia, kad sostinės renginių organizatoriams dažniausiai užkliūna vienintelis dalykas – nemažas atstumas iki pajūrio. Tačiau tie, kas ryžtasi atvažiuoti, nesigaili: jūros niekas neatstos. Niekas taip nepravėdina galvos ir nenuramina nuo verslo dilemų įkaitusio proto, kaip pajūrio vėjas ir bangų ošimas.