Viešbutis „Vanagupė“ Jūsų nerūpestingoms atostogoms Lietuvos pajūryje

Nuostabi gamta ir jūros ošimas maloniai pasitinka kiekvieną, kuris atvyksta į Palangą. Jei vertinate ramybę, tuomet pats geriausias pasirinkimas maloniam poilsiui – atokiau nuo miesto šurmulio įsikūręs 5 žvaigždučių viešbutis „Vanagupė“

Ne tik tobulam poilsiui

Planuojant atostogas, dairomės, kur praleisti tas brangias laisvas dienas, kad atgautume jėgas ir grįžtume prie darbų energingi ir įkvėpti. O atostogų prisiminimais šildysimės ištisus metus… Tikriausiai nesuklysime sakydami, kad daugeliui mūsų šalies gyventojų tobulas poilsis asocijuojasi su pajūrio kurortais.

Viešbutis „Vanagupė“ įsikūręs ramioje Palangos miesto dalyje, atokiau nuo centro šurmulio. Poilsiautojų laukia 98 skirtingų kategorijų kambariai, puikus SPA centras, kuriame siūloma pasilepinti 100-u įvairiausių SPA procedūrų bei masažų. Aktyviam poilsiui skirta krepšinio aikštelė bei lauko teniso kortai, sporto salė ir dviračių nuoma.

Viešbutyje taip pat yra solidus konferencijų centras, kuris lengvai pritaikomas skirtingo pobūdžio renginiams. Vienu metu 9-iose salėse yra galimybė priimti ir aptarnauti per 700 dalyvių (didžiausioje salėje telpa 500 dalyvių). „Vanagupė“ yra ideali vieta ilsėtis ne tik per atostogas, bet ir maloniai derinti darbą su sveikatinimo, grožio puoselėjimo procedūromis.

Viešbutis Vanagupė Jūsų nerūpestingoms atostogoms Lietuvos pajūryje

Nes poilsis – tai menas

Išmintingi žmonės sako, kad laikas sau – labai svarbus. Ir tai – ne egoizmas, o būtina meilė sau, be kurios ir kito mylėti negalėtume… Į „Vanagupę“ svečiai atvažiuoja ilsėtis, atsipalaiduoti, todėl visos mūsų viešbučio komandos darbas yra padaryti taip, kad jie jaustųsi kaip savo namuose, kad galėtų tiesiog mėgautis poilsiu, maistu bei kitomis viešbučio teikiamomis paslaugomis. Visada laukiame ne tik lojalių svečių, jau tapusių draugais, bet ir tų, kurie nori visapusiškai kokybiško poilsio.

Žydų teologas Abrahamas Joshua Heschelis kadaise pasakė, jog darbas – tai – gebėjimas, o tobulas poilsis – menas. Norisi pridurti, kad žmonės, besirūpinantys mūsų poilsiu, – tai išties menininkai, kurių rankomis tveriami kulinarijos, grožio puoselėjimo ar sveikatos stiprinimo stebuklai, prikeliantys mus naujam gyvenimui.