Kontaktai

Viešbutis „Vanagupė“

UAB „Eskom“
Vanagupės g. 31, LT-00173 Palanga
Įmonės kodas 125996247
PVM mokėtojo kodas LT259962410

Registratūra:

Tel. +370 460 41199
El.p. reservation@vanagupe.lt

SPA centras:

Tel. +370 460 41199
El.p. spa@vanagupe.lt

Restoranas:

Tel. +370 460 41199
El.p. restaurant@vanagupe.lt

Konferencijų organizavimas:

Tel. +370 650 99582
El.p. groupsales@vanagupe.lt

Pardavimai ir rinkodara:

Tel. +370 656 72245
El.p. marketing@vanagupe.lt

Dar nesate „VANAGUPĖS ŠEIMA“ narys? Registruokitės

Nuolat siekiame, kad rūpintis savo sveikata, poilsiu ir laisvalaikiu Palangoje mūsų klientams būtų paprasčiau. VANAGUPĖS lojalumo programa – dar vienas to įrodymas.

Jau galite registruotis į naują lojalumo programą „Vanagupės ŠEIMA“, kurioje pristatysime specialius poilsio pasiūlymus, akcijas, naujienas bei SPA ekspertų patarimus, restorano šefo receptus bei informaciją apie renginius.

Viešbučio dovanų kuponai internetu vanagupe.lt

Viešbučio poilsiautojų atsiliepimai

Ačiū už nuostabų savaitgalį praleistą jūsų viešbutyje! Mėgavomės viskuo: pusryčiais su šampanu :), patogiu kambariu, puikiu sveikatingumo centru! Ir žinoma viskas būtų neįmanoma be jūsų malonaus ir profesionalaus personalo! Tad dar kartelį dėkojame ir tikimės sugrįžti! Rasa ir Paulius.

 

Atsiliepimai apie Vanagupės viešbutį - Rasa Laukytė
Rasa Laukytė

Praleidome ilgąjį savaitgalį šiame viešbutyje,viskas nuo atvykimo iki išvykimo buvo tobula: administratorės ir visas personalas visuomet su šypsena, geranoriški, visais klausimais padės bet kuriuo paros metu, maistas skanus, įvairus, šviežias, aptarnavimas tiek restorane, tiek kambarinių, tiek SPA darbuotojų be priekaištų. Kambarys labai erdvus ir jaukiai įrengtas. Ačiū viešbučio šeimininkams ir visam personalui už puikiai praleistą laiką. Būtinai sugrįšime ir parekomenduosime kitiems. Jūs verti geriausio įvertinimo!

Atsiliepimai apie Vanagupės viešbutį - Rasa Laukytė - Jolita Mazeliauskienė
Jolita Mazeliauskienė

Sakau nuoširdžiausią AČIŪ visam viešbučio kolektyvui už gerą laiką, skanų maistą ir fantastišką aptarnavimą!!! Būtinai sugrįšiu čia dar kartą😍😍. Sėkmės visai gražiai komandai.

Atsiliepimai apie Vanagupės viešbutį - Eugenija Trumpaitienė
Eugenija Trumpaitienė

Vieta – rojaus kampelis! Nors poilsiautoju buvo daug, bet susidarė įspūdis, kad mes tik dviese su vyru… Ramybė, tvarka, aptarnavimas, dėmesys … na, o viską vainikavo neapsakomai skani vakarienė restorane! Rekomenduoju visiems!

Atsiliepimai apie Vanagupės viešbutį - Lina Mickevičienė
Lina Mickevičienė