Tinklaraštis

2020-05-17

Šefo namų receptas: Perlotto su burokėliais ir ožkų sūriu

Tinklaraštis

Šį kartą viešbučio Vanagupė šefas Saulius Šikšnys pasidalina receptu: lietuviškos perlinės kruopos kitaip arba dar vadinamos perlinių kruopų risotto.

2020-05-16

Kuo serumas skiriasi nuo kitų odos priežiūros produktų?

Tinklaraštis

Serumas – tai aktyvi kosmetinė priemonė, kurios koncentracija yra veiksminga bei taikoma kosmetologijoje norimam efektui pasiekti ar išspręsti įvairias odos problemas (pvz.: odos bėrimai, padidėjęs riebalinių liaukų veiklos aktyvumas T zonoje, odos tonuso praradimas ir kt.)

2020-05-11

Kaip saugoti ir puoselėti rankų odą?

Tinklaraštis

Šiuo metu daugiau nei įprastai dėmesio skiriant rankų plovimui, jų dezinfekavimui, specialistai pastebi ir pirmąsias su tuo atsirandančias rankų odos problemas – pažeidus hidrolipidinį barjerą oda perdžiūsta, skilinėja, rausta, gali atsirasti žaizdelių.

2020-04-27

Dovanų idėjos Mamos dienos proga

Tinklaraštis

Pasveikinkime savo Mamas, parodykime, kad jas mylime ir rūpinamės, nepamiršdami svarbios šventės – Mamos dienos –… Skaityti daugiau

2020-04-22

Šefo namų receptas: orkaitėje skrudintas kalafioras su grikiais ir avių pieno jogurtu

Tinklaraštis

Restorano patiekalai Jūsų namų virtuvėje! Susidraugaukime Facebook: www.facebook.com/Vanagupe/ Sekite mus Instagram: www.instagram.com/hotelvanagupe/ Norėdami naujausius receptus rasti… Skaityti daugiau

2020-04-19

Patarimai vyrams – kaip tinkamai prižiūrėti veido odą

Tinklaraštis

Net ir vyrai turėtų skirti šiek tiek daugiau dėmesio savo veido odos priežiūrai. Tinkama odos priežiūra vyrams padės ilgiau išsaugoti gražią, jaunatvišką odą, išvengti ankstyvų raukšlių, o taip pat nuraminti sudirgusią odą.