Kalėdinės dovanų idėjos

Kalėdinės dovanų idėjos – nuo poilsio iki SPA kosmetikos

Magiškas žiemos laikas, kai namuose puošime Kalėdų eglutes nenumaldomai artėja. Šiais metais dovanokime dėmesį, šilumą, poilsį ir leiskime laiką kartu su artimiausiais. Paruošėme Jums išskirtinių šventinių SPA poilsio pasiūlymų ir dovanų idėjų!

Daugelis mūsų nuolat skubame, per mažai dėmesio skiriame savo pomėgiams ir poilsiui, kūno priežiūrai. Kviečiame apsilankyti kartu su artimaisiais viešbutyje ,,Vanagupė“, kur ir vėl pajusite gilaus miego poveikį, energijos suteiks pasivaikščiojimas pajūriu, o aplinkui esantys pušynai išblaškys rūpesčius ir nerimą. Pas mus galėsite mėgautis ilgais ir sočiais pusryčiais bei pasakiškais SPA malonumais. Maloniai šiltas baseinų vanduo, įvairių pirčių šiluma atgaivins kūną, puodelis žolelių arbatos gamtos apsuptyje – nuramins skubančią sielą. Jūs ir vėl pasirengę naujiems darbams bei iššūkiams. Nustebinkite ypatinga dovana savo artimuosius !

Viešbučio dovanų kuponai internetu vanagupe.lt
Visai-Thago-kosmetikai-10-nuolaida

Vienintelis dalykas geresnis už unikalias dovanas – praktiškos dovanos. Viešbučio „Vanagupė“ SPA specialistai tai žino, todėl sufleruoja, kokios dovanos tikrai nudžiugins bet kokią moterį. Rekomenduojame rinktis profesionalią ir pasaulyje ypač vertinamą – Thalgo prekės ženklo kosmetiką.