Restoranas

Visi mėgstantys poilsiauti ir leisti laiką gamtoje ir gryname ore puikiai žino, kaip tokia aplinka žadina apetitą! Maloniai kviečiame užsukti į erdvų, elegantiško dizaino restoraną, kuriame galėsite mėgautis įvairiais, profesionalių virtuvės šefų gamintais patiekalais. Aukštos klasės europietiškų tradicijų restorane Jūsų laukia nepriekaištingas aptarnavimas ir puiki virtuvė. Išbandykite patys… Mes sakome – nepasigailėsite!

Restorane yra galimybė rengti ir oficialius priėmimus, ir asmenines šventes. Kviečiame pas mus švęsti vestuves, jubiliejus, gimtadienius, vaikų šventes ar kitą progą.

Restorano darbo laikas:

  • Pirmadieniais – ketvirtadieniais 12:00 – 23:00 val. *
  • Penktadieniais – šeštadieniais 12:00 – 24:00 val. *
  • Sekmadieniais – 12:00 – 23:00 val.
  • Pusryčiai savaitgaliais: 07.30 – 11.30
  • Pusryčiai darbo dienomis: 07.30 – 11.00

* patiekalų užsakymai priimami likus valandai iki darbo laiko pabaigos.

Restorano dovanų kuponai

Jauki aplinka, puikus aptarnavimas ir šefo kurti šedevrai – puikus būdas praleisti romantišką vakarą dviese ar įsimintiną laiką su šeima.

Jei norite nustebinti artimą žmogų skanių pojūčių atradimais – padovanokite restorano dovanų kuponą!

Vanagupė Lobby Bar
Lobby baras
Vanagupė Vasaros terasa
Vasaros terasa
Vanagupė baseino terasa
Lauko baseino terasa

Pobūviai-Palangoje Vanagupės viešbutis
Pobūviai

Lobby baras

Svajojate apie puodelį šviežios arbatos ar kavos ryte ar ypač gaivaus vakaro kokteilio, po ilgos dienos, praleistos prie jūros? Bet kuriuo metų laiku apsilankykite Lobby Bare ir puikiai praleiskite laiką jaukioje ir stilingoje aplinkoje, mėgaudamiesi Jūsų pasirinktu gėrimu ar lengvu užkandžiu. Viešbučio fojė esantis baras yra puiki vieta pradėti dieną šviežios kavos puodeliu, susitikti su draugais ar kolegomis po darbo dienos, smagiai bendrauti ir mėgautis gėrimais ar užkandžiais prie židinio, stebėti sporto varžybas plačiaekraniame TV.

Lauko vasaros terasa

Puikus pušų miško ir jūros oras apsups Jus viešbučio “Vanagupė” atviroje lauko terasoje. Dekoratyvinis baseinas garantuos Jums palaimą karštą vasaros dieną ar vakarą. Šiltuoju sezonu viešbučio lauko terasoje veikiantis baras, siūlo pasimėgauti šviežiai spaustomis sultimis bei vyno taure. Bare taip pat galima užsisakyti įvairių užkandžių. Tai puiki galimybė vienu metu džiaugtis saule, gaiviu gėrimu ir gražiu reginiu.

Lauko baseino terasa

Vasaros sezono metu veikia atviras 18 m ilgio šildomas plaukimo baseinas. Šalia baseino – modernaus dizaino šampano baras, kuriame galima užsisakyti įvairių užkandžių bei gėrimų, leidžiant dieną po atviru dangumi, mėgaujantis vandens bei saulės malonumais ar ilsintis graikiško stiliaus pavėsinės atokaitoje. Greta esantis negilus šildomas srovių baseinas – tikras džiaugsmas mažiesiems viešbučio svečiams.

Galerija - Restoranas