Restoranas

„Vanagupės“ restoranas – tai gurmanų oazė į kurią kviečiame visus savo svečius, miesto gyventojus ir lankytojus, norinčius pasimėgauti visaverčiais pusryčiais, sezoniniais patiekalais, išskirtiniais gėrimais ir prie jų derančiais užkandžiais, skaniais desertais ir kava. Pamaloninkite save profesionaliu dėmesiu, įspūdingomis patirtimis ir akimirkomis.

Restorano darbo laikas:

  • Pirmadieniais – ketvirtadieniais 12:00 – 23:00 val.
  • Penktadieniais – šeštadieniais 12:00 – 24:00 val.
  • Sekmadieniais – 12:00 – 23:00 val.
  • Pusryčiai savaitgaliais: 08:00 – 11:30 val.
  • Pusryčiai darbo dienomis: 08:00 – 11:00 val.
Restorano Vanagupe sefas Paulius Satkauskas

Restorano šefas – Paulius Satkauskas

Pa(si)dovanok skanias akimirkas restorane!

Jauki aplinka, puikus aptarnavimas ir šefo kurti šedevrai – puikus būdas praleisti romantišką vakarą dviese ar įsimintiną laiką su šeima. Jei norite nustebinti artimą žmogų skanių pojūčių atradimais – padovanokite restorano dovanų kuponą!

Pusryčiai restorane

Visi mėgstantys poilsiauti ir leisti laiką gamtoje – gryname ore puikiai žino, kaip tokia aplinka žadina apetitą!

Tingūs savaitgalio ar vasaros rytai nuostabus metas pasijusti lyg atostogaujant kurorte ir išsiruošti papusryčiauti. Mūsų virtuvės šefai siūlo didelę pusryčių patiekalų pasiūlą ir kviečia pusryčiauti viešbučio restorane nuo 8 val. iki 11:00 val. įprastomis dienomis, o savaitgaliais 8 val. iki 11:30 val.

Pursyčiai viešbučio restorane
Vanagupė Lauko baseinas

Lauko baseino terasa

Vasaros sezono metu veikia atviras 18 m ilgio šildomas plaukimo baseinas. Šalia baseino – modernaus dizaino šampano baras, kuriame galima užsisakyti įvairių užkandžių, šefo picų bei gėrimų, leidžiant dieną po atviru dangumi, mėgaujantis vandens bei saulės malonumais ar ilsintis graikiško stiliaus pavėsinės atokaitoje. Greta esantis negilus šildomas srovių baseinas – tikras džiaugsmas mažiesiems viešbučio svečiams.

Lobby baras

Svajojate apie puodelį šviežios arbatos ar kavos ryte ar ypač gaivaus vakaro kokteilio, po ilgos dienos, praleistos prie jūros? Bet kuriuo metų laiku apsilankykite Lobby Bare ir puikiai praleiskite laiką jaukioje ir stilingoje aplinkoje, mėgaudamiesi Jūsų pasirinktu gėrimu ar lengvu užkandžiu. Viešbučio fojė esantis baras yra puiki vieta pradėti dieną šviežios kavos puodeliu, susitikti su draugais ar kolegomis po darbo dienos, smagiai bendrauti ir mėgautis gėrimais ar užkandžiais prie židinio, stebėti sporto varžybas plačiaekraniame TV.

Viešbučio Vanagupė Lobby baras
demesio vertas restoranas palangoje

Gyvos muzikos vakarai restorane

Kartu su artimiausiu žmogumi, mėgaukitės romantika apipinta vakariene restorane. Jauki aplinka, rami muzika ir puikūs skoniai leis kiekvienam atsipalaiduoti ir leistis į gurmanišką kelionę, parsivežant puikiausius prisiminimus.

Kiekvieną penktadienį ir šeštadienį nuo 20 val.  čia Jūsų ir Jūsų mylimųjų lauks restorano šefo ruošti patiekalai, o vakarą lydės užburiantys gyvos muzikos garsai.

Renginių salės Jūsų šventei

Kviečiame švęsti įvairius renginius prabangiai įrengtose viešbučio „Vanagupė“ erdvėse. Mūsų komanda pasirengusi pasirūpinti Jūsų švente: individualiu Jūsų šventės meniu, stalų dekoravimu, pramogomis, apgyvendinimu ir SPA centro paslaugomis. Mes būsime Jūsų nematomi pagalbininkai viso renginio metu, kur būsime pasirengę pašalinti bet kokius organizacinius rūpesčius šventės dieną. 

Viešbučio poilsiautojų atsiliepimai

Sakau nuoširdžiausią AČIŪ visam viešbučio kolektyvui už gerą laiką, skanų maistą ir fantastišką aptarnavimą!!! Būtinai sugrįšiu čia dar kartą😍😍. Sėkmės visai gražiai komandai.

Atsiliepimai apie Vanagupės viešbutį - Eugenija Trumpaitienė
Eugenija Trumpaitienė

Vieta – rojaus kampelis! Nors poilsiautoju buvo daug, bet susidarė įspūdis, kad mes tik dviese su vyru… Ramybė, tvarka, aptarnavimas, dėmesys … na, o viską vainikavo neapsakomai skani vakarienė restorane! Rekomenduoju visiems!

Atsiliepimai apie Vanagupės viešbutį - Lina Mickevičienė
Lina Mickevičienė

Galerija - Restoranas