Hamamo procedūros Lietuvoje su specialistu iš Turkijos

Susipažinkime, esu Gurbuz Cetiner. Atvykau iš Turkijos prieš 13 metų ir tiek pat metų Golden SPA centre ,,Vanagupėje“ atlieku hamamo ritualus. Gurbuz atvyko į Lietuvą dėl šeimos. Vanagupėje įsidarbino, nes darbas SPA centre atitiko jo specialybę. Nuo tada jis ,,Vanagupėje“, kuri, anot Gurbuz, jam tapo antrais namais.

Hamamo ritualas Lietuvoje

Nors hamamas Turkijoje ir ,,Vanagupėje“ šiek tiek skiriasi, bet tai yra natūralu. Turkijoje hamamo patalpa yra ženkliai didesnė ir karštesnė, bei aptarnaujama daug žmonių vienu metu. Hamamo ritualas yra ypatingas, jo metu kreipiamas ypatingas dėmesys švarai, apsivalymui. Ritualas prasideda nuo sušilimo ir kūno odos šveitimo, tada prausimo ritualas, masažas muilo putomis ir tik po to atliekamas masažas su aliejais. Po procedūros jaučiamas ypatingas lengvumas ir švara, oda kvėpuoja, po hamamo ji minkšta ir atsinaujinusi, mintys skaidresnės, kūne malonus nuovargis.

Dauguma Gurbuz klientų mėgaujasi procedūra, jiems patinka šiluma, švaros pojūtis bei masažas. Klientai dažnai dalinasi savo potyriais bei atradimais, užplūstančiomis emocijomis. Gurbuz sako, kad dažniausiai pajaučia, jei žmogui per karšta ar blogai pasijaučia, tuomet jis naudoja vesesnį vandenį, praveria hamamo duris, duoda laiko.

Pats su šeima irgi kartais pasimėgauja pirtimi. Gurbuz manymu, kiekviena hamamo pirties procedūras reikia vertinti kaip visumą, nes kiekviena dalis yra labai svarbi ir vertinga, jos visos viena kitą papildo. Pats asmeniškai jis labiausiai mėgaujasi pilingu, kurio metu pašalinama negyva oda ir atkemšamos poros, oda kvėpuoja.

Užsisakę procedūrą gaukite DOVANĄ – limfodrenažinį masažą kojoms!

Na ir pabaigai patarimas:

,,Nesu gydytojas, tačiau iš savo patirties galiu patarti tiesiog nepamiršti vartoti vitaminų C ir D, ypatingai žiemos laikotarpiu. Nepamiršti sveikai maitintis bei vengti streso, pakankamai ir kokybiškai ilsėtis. İr, žinoma, gerti daug karštos juodos turkiškos arbatos.“

Gurbuz sako, kad yra laimingas gyvendamas ir dirbdamas Lietuvoje.

Viešbučio dovanų kuponai

Nudžiuginkite artimuosius sveikata ir poilsiu prie jūros! Padovanokite jiems poilsį ar kitas pramogas vienoje ramiausių Palangos vietų, viešbutyje „Vanagupė“. Saugiai ir lengvai įsigykite net 12 mėn. galiojančius dovanų kuponus.

Viešbučio dovanų kuponai internetu vanagupe.lt